Projektowanie ogrodów

Piękny i funkcjonalny ogród powstaje najpierw… wirtualnie. To na ekranie komputera tworzę projekty ogrodów dla moich Klientów z Torunia i okolic. Biorę pod uwagę wielkość działki, ukształtowanie terenu, potrzeby i marzenia Klientów. Planuję w jaki sposób ogród będzie zmieniał się przez kolejne lata.

Tomaszek Ogrody Zlotoria ogród trójkątny przy domu z warzywniakiem

Projekt ogrodu od Tomaszek Ogrody – Toruń

Oryginalny

Każdy przygotowany przeze mnie projekt ogrodu jest inny, dostosowany do potrzeb i planów Klienta.

Funkcjonalny

Dobrze zaprojektowany ogród musi być nie tylko ładny, ale też łatwy w użytkowaniu. Dlatego przykładam dużą wagę do tego jak i kto będzie z niego korzystał.

Ładny

Ogród to przyjemność, odpoczynek, chwile wytchnienia. Zapewniają je piękne rośliny, przyjemny cień w altanie, szmer strumyka i zapach kwitnących kwiatów.

Wygodny

Projekt ogrodu musi uwzględniać wszystkie udogodnienia, które ułatwią korzystanie z niego. Takie jak oświetlenie, system nawadniający, małą architekturę lub ścieżki.

Zaplanuj ogród nowy albo stary

Ogród można zaprojektować w każdym momencie. Gdy wybudowałeś dom oraz zastanawiasz się, co posadzić wokół budynku, ale też wtedy, gdy chcesz wreszcie zrobić porządek w swoim starym ogródku. Projektowanie ogrodu jest pierwszym krokiem do sukcesu.

Tomaszek Ogrody Stawki ogród przy domu jednorodzinnym trawnik

Jeden projekt, zamiast niepotrzebnych wydatków

Korzystając z projektu ogrodu, od razu wiesz jak będzie on wyglądał. Gdzie będzie znajdować się trawnik, a gdzie warzywniak lub rabaty. Możesz zaplanować budowę oczka wodnego lub montaż oświetlenia i systemu nawadniającego. Trzymając się planu, nie tracisz czasu i pieniędzy na niepotrzebne rośliny lub niesprawdzone materiały.

Tomaszek Ogrody ogród przy domu las Rozgarty projekt założenie ogrodu
ogród Osielsko projekt zakładanie Tomaszek Ogrody
Tomaszek Ogrody Zlotoria ogród trójkątny przy domu z warzywniakiem
Tomaszek Ogrody ogród przy domu las Rozgarty projekt założenie ogrodu
ogród Osielsko projekt zakładanie Tomaszek Ogrody
Tomaszek Ogrody Zlotoria ogród trójkątny przy domu z warzywniakiem

Projektowanie ogrodów nie tylko w Toruniu

Z moich usług od lat korzystają Klienci z Torunia i okolicy. Projektuję dla nich przydomowe ogrody, tereny zielone przed siedzibami firm, trawniki i rabaty w sąsiedztwie wspólnot mieszkaniowych oraz budynków w stanie deweloperskim.

Oferuję usługi kompleksowe. Zawsze zaczynam od rozmowy z Klientem, obejrzenia i pomiaru działki. Następnie przygotowuję projekt, a po jego akceptacji, zabieram się do pracy w terenie.

 

niepowtarzalny projekt ogrodu

dobrej jakości materiały

nowy ogród dopasowany do Klienta

roczna gwarancja na rośliny

ogród wykonany zgodnie z projektem

Dodatkowe usługi ogrodnicze

ikona konewki

Automatyczne podlewanie

Każdy ogród wymaga wody. Moim Klientom oferuję wykonanie systemu automatycznego nawadniania trawników i rabat. Wygodnie i optymalnie.

ikona kosiarki

Kosiarka automatyczna

Przestań kosić trawnik samodzielnie. Wybierz kosiarkę automatyczną WIPER PREMIUM. Moja firma jest dilerem marki w promieniu do 40 km od Brzozówki k. Torunia.

ikona ogrodu rzeki

Fontanna i oczko wodne

Szum fontanny, srebrząca się w słońcu woda w oczku wodnym – czy marzysz o takich atrakcjach w ogrodzie? Razem z moją ekipą mogę je dla Ciebie wykonać.

Zostańmy w kontakcie

606 367 768

tomaszekogrodytorun@gmail.com

BRZOZÓWKA KOŁO TORUNIA

Zaprojektuję Twój ogród marzeń!