Kosiarka automatyczna

Zapomnij o uciążliwym koszeniu trawy. Wybierz kosiarkę automatyczną WIPER PREMIUM. Samojezdna, bez kabla i ryku silnika. W ciszy i zupełnie bez Twojego udziału może codziennie dbać o trawnik o powierzchni od 600 do 20 000 m². Zainteresowany? Skontaktuj się z moją firmą Tomaszek Ogrody. Jestem dilerem marki WIPER PREMIUM w promieniu do 40 km od Brzozówki koło Torunia.

kosiarka automatyczna Wiper do trawy Tomaszek Ogrody diler

Trawnik marzeń krok po kroku

Plan

Masz już trawnik, czy dopiero planujesz go założyć? Mogę Ci pomóc w stworzeniu i modernizacji trawnika. Zadbam także o nawodnienie i automatyczne koszenie.

Oferta

Gdy poznam Twoje plany i marzenia oraz dokładnie zmierzę i sprawdzę teren, mogę przygotować dla Ciebie indywidualną ofertę. Może ona obejmować cały ogród.

Realizacja

Bierzemy się do pracy! Razem z moją ekipą realizuję projekt oraz przygotowuję wszystko tak, aby kosiarka automatyczna WIPER PREMIUM mogła działać w optymalny sposób.

Gwarancja

Wszystkie kosiarki automatyczne WIPER PREMIUM objęte są gwarancją producenta. Poza tym sprzęt jest bezpieczny dla zwierząt i dzieci, ponieważ wyposażony jest w automatyczne czujniki.

Jaka kosiarka jest najlepsza? Automatyczna WIPER PREMIUM!

Od 2008 roku zajmuję się kompleksowym zakładaniem ogrodów. Przygotowuję projekt aranżacji lub modernizacji terenów zielonych, a następnie razem z moją ogrodniczą ekipą go realizuję. Równamy teren, usuwamy starą roślinność, tworzymy rabaty, oczka wodne małe i duże. A także zakładany trawniki siane i z rolki.

Naturalnym uzupełnieniem mojej wieloletniej oferty stały się kosiarki automatyczne. Zdecydowałam się na współpracę z firmą WIPER PREMIUM, która specjalizuje się w produkcji samojezdnych robotów do koszenia trawy. Moja firma Tomaszek Ogrody jest dilerem marki WIPER PREMIUM w promieniu do 40 km od Brzozówki (niedaleko Torunia).

Moi Klienci mogą nie tylko zyskać piękny ogród, który jest dokładnie taki, jak sobie wymarzyli. Nie muszą się też martwić o jego utrzymanie. Kosiarka działa automatycznie, codziennie minimalnie kosząc trawnik. Pracuje cicho, nie stwarzając żadnych zagrożeń dla małych dzieci, zwierząt domowych lub rabat.

Dzięki częstemu koszeniu trawy tylko w minimalnym stopniu, trawnik jest cały czas zadbany i bardziej odporny na letnie upały. A podlewanie? Też możesz o nim zapomnieć, jeśli wybierzesz system automatycznego podlewania, który również jest w ofercie Tomaszek Ogrody.

Zalety kosiarek automatycznych do trawy:

kosiarka automatyczna Wiper do trawy Tomaszek Ogrody diler
kosiarka automatyczna Wiper do trawy Tomaszek Ogrody diler

Automatyczna

Zastanów się jak wiele urządzeń reklamowanych jest jako automatyczne, chociaż w rzeczywistości wymagają dużego zaangażowania. W przypadku kosiarki automatycznej WIPER PREMIUM nie ma tego problemu.

Więcej wolnego

Zapomnij o wyciąganiu kosiarki z garażu, kilometrowych spacerach, rozciąganiu kabla lub kupowaniu kolejnych baniaków z benzyną. Kosiarka automatyczna WIPER PREMIUM uruchamia się wtedy, kiedy zaplanujesz. Sama kończy pracę i pamięta o ładowaniu.

Do 1000 m² lub więcej

Wiele osób szuka kosiarki automatycznej 1000 m². Taką powierzchnię robot WIPER PREMIUM obsłuży bez problemu, ale nie musisz się ograniczać. Kosiarki tej marki mogą pielęgnować trawnik o powierzchni nawet 20 000 m².

W stałym kontakcie

Zadbaj o koszenie trawnika nawet wtedy, gdy jesteś na wakacjach. Kosiarką automatyczną WIPER PREMIUM możesz sterować za pośrednictwem aplikacji na smartfona (dla systemów Android oraz iOS). Dzięki temu zdalnie zmienisz ustawienia urządzenia.

Bezpieczna

Kosiarka WIPER PREMIUM wyposażona jest w liczne czujniki, które po uderzeniu w przeszkodę zmieniają kierunek jazdy kosiarki. Zaś po podniesieniu maszyny wyłączają noże tnące. Dzięki zastosowaniu takiego rozwiązania, podczas pracy robota WIPER PREMIUM nie trzeba rezygnować z zabawy w ogrodzie.

Zadbaj o piękny trawnik

ikona drzew

Projektowanie ogrodów

Tworzę ogrody kompleksowo. Zaczynam od rozmowy z Klientem i obejrzenia tereniu. Następnie przygotowuję projekt i zajmuje się jego realizacją.

ikona kosiarki

Zakładanie trawnika

Chcesz mieć piękny, zawsze zielony trawnik? Mogą go dla Ciebie stworzyć. Zakładam trawniki siane i z rolki o dowolnej powierzchni.

ikona konewki

Nawadnianie ogrodu

Instaluję systemy nawadniania ogrodów. Są one nie tylko automatycznie uruchamiane, ale też w optymalny sposób doprowadzają wodę do rabat i trawnika.

Zostańmy w kontakcie

606 367 768

tomaszekogrodytorun@gmail.com

Brzozówka koło Torunia

Diler automatycznych kosiarek WIPER PREMIUM